ДЕРАЖНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
[ Головна ] [ Положення про Президію ] [ Мій профіль ] [ Вихід ]  [RSS] 27.01.2020

Меню сайту

Деражня
Категорії розділу
Новини

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 184

Статистика

   Додаток

                                                                                                          до рішення другого

                                                                                                          пленарного засідання

                                                                                                          першої сесії районної ради

                                                                                                          від 7 грудня 2015 року

                                                                                                          №  6-1(2)/2015

ПОЛОЖЕННЯ

про президію Деражнянської районної ради.

 

  I.  ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ.  

1.Президія ради (надалі - президія) є дорадчим органом, для вироблення узгоджених пропозицій і рекомендацій з основних питань діяльності районної ради, координації роботи постійних комісій, розгляду питань поточної роботи ради в період між сесіями.

2.  Президія утворюється сесією ради і у своїй діяльності підзвітна раді. Пропозиції щодо кількісного і персонального складу президії, положення про неї вносяться головою ради і затверджуються радою.

3.  До складу президії входять голова ради, його заступник, голова райдержадміністрації, голови постійних депутатських комісій ради, голови депутатських фракцій та груп.

4.  Очолює президію і головує на її засіданнях голова ради, а у разі його відсутності за його дорученням - заступник голови ради.

5.  Президія діє лише на підставі в межах повноважень та у спосіб, Конституцією і Законами України, та керується у своїй діяльності Конституцією і Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями сесій районної ради, прийнятими у межах її компетенції, цим положенням.

II.        ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ПРЕЗИДІЇ

1.   Роботу президії ради організовує голова ради.

2.   Засідання президії скликається головою ради - (а у разі його відсутності за його дорученням - заступником голови ради) - в міру необхідності, але не рідше одного разу в квартал,   і є правомочним, якщо в них беруть участь не менше як дві третини від її загального складу.

3.   Члени президії беруть участь у засіданні президії особисто. У випадку відсутності з поважних причин голови постійної комісії за його дорученням у засіданнях президії бере участь з правом вирішального голосу заступник голови або секретар відповідної комісії.

4.   Порядок денний засідання президії затверджується безпосередньо на засіданні президії.

5.   У засіданнях президії за запрошенням можуть брати участь з правом дорадчого голосу інші депутати районної ради, голови рад базового рівня, голова, заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних організації та установ, об'єднань громадян, керівників політичних партій, представлених у районній раді. Особи, запрошені на засідання з окремих питань, можуть виступати при їх обговоренні, вносити пропозиції, робити зауваження по суті обговорення питання, давати необхідні довідки. Після розгляду відповідного питання і прийняття рішення ці особи в подальшій роботі президії участі не беруть.

6. Президія районної ради здійснює такі основні повноваження :

- погодження пропозицій щодо скликання чергових та позачергових сесій , їх порядку денного, попередній розгляд матеріалів сесій, узгодження проектів рішень з найбільш важливих питань, що вносяться на розгляд ради ;

- вироблення узгоджених пропозицій щодо перспективних і поточних питань діяльності ради та її органів ; - організація та контроль виконання рішень ради, внесених депутатами пропозицій і зауважень, рішень у зв'язку із запитами депутатів, наказами виборців, зверненнями громадян, тощо ;

- координацію діяльності   постійних комісій у вивченні, попередньому розгляді і підготовці питань, що належать до відання ради ; сприяння діяльності   депутатських   груп    і   фракцій,   депутатів, забезпечення умов для здійснення ними своїх повноважень, попередній розгляд питань щодо організації виборів ;

-   підготовку пропозицій щодо кандидатур осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження районною радою ; розгляд пропозицій щодо забезпечення взаємодії районної ради з райдержадміністрацією,  радами   інших  рівнів,  органами  місцевого самоврядування , об'єднаннями громадян.  

7. За підсумками розгляду питань президія приймає рішення, які мають рекомендаційний характер. Рішення приймаються простою більшістю голосів від загального складу президії. В разі якщо, голоси по рішенню розділяються порівну, голова районної ради має право ухвального голосу для прийняття такого рішення. Рішення і протоколи засідань президії підписується головою ради, а в разі його відсутності - заступником голови ради. Рекомендації президії враховуються при прийнятті рішень районної ради та головою ради у своїх розпорядженнях.

8. Організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально - технічне забезпечення діяльності президії здійснює виконавчий апарат ради.  

 

     
 

Керуючий справами  

виконавчого апарату

районної ради                                                                                                          О. Подсоха

Деражня
Пошук

Новини Україна

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Деражнянська районна рада © 2011      Конструктор сайтів - uCoz