Місцеві ради

  Деражнянська районна рада

 

1.

Голова районної ради

Сідлецький Віталій Михайлович

2-10-06

2.

Заступник голови районної ради

2-26-09

3.

Керуючий справами

Подсоха Олександр Олександрович

2-26-09

4.

Начальник загального відділу

Охоцький Володимир Казимирович

2-13-39

5.

Начальник організаційного відділу

Шарапова Любов Борисівна

2-25-65

6.

Головний бухгалтер

Яворська Тетяна Юріївна

2-25-65

 

м. Деражня

 

Деражнянська міська рада

 

1.

Міський голова

Ковпак Андрій Миколайович

2-15-31

2.

Секретар міської ради

Сидорук Валентина Аркадівна

2-15-36

 

 

 

  Вовковинецька селищна рада

 

 

1.

Голова селищної ради

Загорулько Юрій Васильович

9-21-67

 

 Лозівська селищна рада

 

 

 

1.

Лозівський селищний голова

Яковлєва Наталія Василівна

3-03-35

 

 

 

 

 

 

Деражнянські сільські ради

 

 

1.

Богдановецький сільський голова

Діденко Микола Павлович

9-73-49

2.

Божиковецький сільський голова

Багрій Ольга Вікторівна

9-32-38

3.

Волоськівський сільський голова

Мельник Антоніна Михайлівна

9-36-36

4.

Гатнянський сільський голова

Важельська Ірина Василівна

9-31-22

5.

Галузинецький сільський голова

Маєвська Алла Миколаївна

9-72-43

6.

Гришковецький сільський голова

Пасека Віктор Іванович

9-81-38

7.

Городищенський сільський голова

Коник Ольга Вікторівна

9-22-50

8.

Загінецький сільський голова

Катеринчук Віктор Степанович

9-70-44

9.

Згароцький сільський голова

9-41-17

10.

Зяньковецький сільський голова

Земляков В’ячеслав Пилипович

9-82-34

11.

Кальнянський сільський голова

Колодій Олександр Миколайович

9-87-42

12.

Коржовецький сільський голова

Дідух Валентина Василівна

9-76-45

13.

Копачівський сільський голова

Смолінський Віталій Йосипович

9-33-31

14.

Коричинецький сільський голова

Чорна Тетяна Геннадівна

9-74-48

15.

Клопотівецький сільський голова

Судеба Андрій Федорович

9-51-47

16.

Маниковецький сільський голова

Мельник Олександр Іванович

9-70-21

17.

Мазниківський сільський голова

Багрій Василь Андрійович

9-70-98

18.

Майдан-Чернелівецький сільський голова

9-84-45

19.

Новосілецький сільський голова

Банделюк Іван Леонідович

9-37-16

20.

Нижнянський сільський голова

Григор’єв Олександр Юрійович

9-35-47

21.

Пилипівський сільський голова

Чечін Володимир Леонідович

9-36-80

22.

Радовецький сільський голова

Шевчук Володимир Миколайович

9-81-17

23.

Шиїнецький сільський голова

Гуменна Наталія Василівна

9-36-48

24.

Шпичинецький сільський голова

Приказюк Сергій Іванович

3-03-32

25.

Яськовецький сільський голова

 Ліхоша Світлана      Олександрівна 

9-57-59

26.

Явтухівський сільський голова

Брушнівський Юрій Володимирович

9-83-31

27.

Яблунівський сільський голова

Бондар Надія Миколаївна

3-03-41

Офіційний сайт