Відбулося засідання комісії з питань житлово – комунального господарства

2 жовтня пройшло засідання комісії з питань житлово – комунального господарства та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

Порядок денний комісії був сформований відповідно до функціонального спрямування комісії та з питань, які внесені до проекту порядку денного сорок третьої сесії районної ради.

Депутати розглянули низку питань про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Деражнянського району у власність територіальної громади міста Деражня ряд комунальних підприємств та нежитлових приміщень Деражнянської районної ради, про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Далі було заслухано питання про переукладання контрактів з директором КУ «Деражнянський центр дозвілля та кіно» і директором СЛКП «Флора». Питання щодо управління комунальною власністю територіальних громад району, про списання основних засобів, товаро – матеріальних цінностей та інші.

Обранці брали активну участь в обговоренні усіх питань порядку денного, до цієї роботи також долучився голова районної ради і керуючий справами виконавчого апарату районної ради. За результатами проведення усіх комісійних засідань було погоджено для подальшого ухвалення на сесії ряд проектів рішень з актуальних питань, до окремих з них було внесено зміни та доповнення.

Згідно із затвердженим графіком 6 жовтня 2020 року о 09:00 відбудеться засідання президії районної ради. О 10:00 годині цього ж дня відбудеться пленарне засідання 43 сесії VII скликання районної ради.