Відбулось засідання планово-бюджетної комісії

Депутати почали підготовку до засідання чергової сесії  Деражнянської районної ради у засіданнях постійних комісій. Так, 30 вересня відбулось засідання  комісії з питань планування бюджету і фінансів.

Порядок денний комісії був сформований відповідно до функціонального спрямування комісії та з питань, які внесені до проекту порядку денного сорок третьої  сесії районної ради.

Одне із головних питань, що розглядалось – це внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, також, питання про передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Деражнянського району у власність територіальної громади міста Деражня нежитлових приміщень, про готовність закладів соціальної сфери та житлово – комунального господарства району до роботи в осінньо – зимовий період 2020-2021 років, про затвердження фінансового плану КП «Деражнянська ЦРЛ Хмельницької області»  та інші питання.

Депутати брали активну участь в обговоренні усіх питань порядку денного, до цієї роботи долучились голова районної ради, керуючий справами районної ради, заступник голови Деражнянської РДА.