Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської районної ради»

Сьогодні, 24 вересня відповідно до рішення районної ради від 18 червня 2020 року № 8-41/2020 «Про затвердження  порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської районної ради»» під головуванням Віталія Сідлецького відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської районної ради». Конкурсна комісія пройшла у залі засідань районної ради з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Взяти участь у конкурсному відборі виявили бажання п’ять кандидатів. Згідно порядку проведення конкурс відбувся у два етапи.

У рамках конкурсного відбору членами  комісії було проведено перевірку на відповідність нормативно – правовій базі документів, наданих кандидатами. Після чого відбувся перший етап, що складався із кваліфікаційного іспиту з 6 питань та другий етап – співбесіда, яка проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидатів та до відповідних посадових обов’язків.

Після завершення двох етапів члени конкурсної комісії визнали переможцями конкурсу усіх п’ять кандидатів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської районної ради».