Вручення ключів від шкільного автобуса

Сьогодні, 28 серпня на шкільному подвір’ї Деражнянського ліцею №2 відбулась святкова подія – вручення нового шкільного автобуса.

На урочистості до навчального закладу завітали голова ради Віталій Сідлецький, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Ситницька, голова Деражнянської райдержадміністрації Олександр Щербань, заступник голови райдержадміністрації Людмила Давидович, начальник відділу освіти Жанна Сінькевич, а також вчителі ліцею .

Транспортний засіб для навчального закладу придбаний за програмою «Шкільний автобус» на умовах співфінансування. Вартість автобуса 1 млн. 840 тис. грн., з них із державного бюджету було виділено 70 % вартості, з районного бюджету – 30 % .

Сподіваємось, що дійсно сьогодні відбулося не просто вручення автобуса. Адже якісний автобус – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи та додому, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості. Даним автобусом будуть підвозитись учні із сіл Розсохи, Шпичинці та Теперівка. Також хочеться зазначити, що новий шкільний автобус буде підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії.

Тож, дорогі школярі, бажаємо успіхів у навчанні та гарних здобутків у країні знань!!!