Надали матеріальну допомогу жителям району

26 серпня відбулося засідання комісії Деражнянської районної ради по наданню адресної матеріальної допомоги під головуванням голови районної ради Віталія Сідлецького та за участі керуючого справами районної ради Олександра Подсохи, начальника управління соціального захисту населення РДА Тетяни Кравченко, заступника головного лікаря ПМСД Марії Томащук та начальника районного управління фінансів Валентини Петрів.

На даній комісії розглядалися звернення громадян Деражнянського району по наданню матеріальної допомоги на лікування важкохворих, онкохворих, проведення складних операцій, громадянам, що знаходяться в скрутному фінансовому становищі.

Медичний висновок по кожному заявнику обґрунтовувала Томащук М. Ю., яка звертала увагу на ступінь важкості хвороби, діагноз, доступність та ціни на ліки, які потрібно використовувати під час лікування тієї чи іншої хвороби.

 Кравченко Т.Й. зазначала чи перебувають на обліку дані особи в управлінні соціального захисту населення, наявність групи інвалідності та чи отримували дані особи аналогічну допомогу в районному управлінні соціального захисту населення.

 В цілому рішення по наданню матеріальної допомоги по кожному заявнику вирішувалося колегіально і виносилося на голосування членам комісії. За рішенням комісії кожному жителю району, що звернувся було надано матеріальну допомогу. Загалом розглянуто 10 заяв.