Пішов у вічність…

7 липня у річницю загибелі Анатолія Ковальського біля дошки загиблих воїнів у АТО зібралися дружина, син, рідні Героя, а також голова ради Віталій Сідлецький, голова БФ «Мир та добро» Мар’яна Сенчук, начальник відділу поліції Руслан Футорний, колеги, побратими та небайдужі жителі Деражні. Присутні вшанували пам’ять Анатолія Вікторовича покладанням квітів та хвилиною мовчання.

7 липня 2016 року в районі села Лопаскине, Новоайдарівського району Луганської області, виконуючи бойове завдання підірвався на керованому фугасі, який був закладений ворожою диверсійною групою наш земляк – Анатолій Ковальський. Служив стрілком-розвідником у 130 – му окремому розвідувальному батальйоні. Бойові побратими згадують Анатолія, як справжнього патріота, надійного друга.

Світла пам’ять про військовослужбовця, який героїчно захищав незалежність та свободу нашої України, назавжди залишиться в наших серцях. Для нас він завжди буде прикладом справжнього героїзму та відданості своїй Батьківщині. Це важка, непоправна втрата для рідних, земляків і всієї України.

Герої не вмирають. Просто йдуть із поля бою – в небо…

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!