День скорботи

Друга світова війна – найжорстокіша та найкривавіша за всю історію людства. У вогні боротьби вона зламала та розчавила під гусеницями танків десятки мільйонів життів та зруйнувала долі сотні мільйонів людей та їх нащадків.

Щорічно, 22 червня в Україні відзначається День Скорботи та вшанування пам’яті жертв війни, адже саме у цей день далекого 1941 року розпочалася війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом. Ця війна стала найтрагічнішою, призвела до колосальних людських втрат, передусім для України.

Всі, хто став для нас прикладом беззавітної любові до Вітчизни і свого народу, незламної волі і героїзму, живуть у вдячній пам’яті народів. Це пам’ять про подвиги, здійснені на полях боїв з агресором, пам’ять про тих, хто вершив історію, прийняв смерть заради Перемоги, заради Батьківщини, заради майбутнього. Повага й шана до них передаються з покоління в покоління.

Голова ради Віталій Сідлецький, голова райдержадміністрації Олександр Щербань, заступник голови РДА Людмила Давидович, голова Деражнянської районної ради організації ветеранів України Микола Мацьков хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни і поклали квіти до Меморіалу Слави.

Сьогодні ми згадуємо тих, хто так і не повернувся, ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя не тільки на війнах минулого, а і тих, хто продовжує сьогодні захищати Україну на сході. Тоді ми перемогли, переможемо і сьогодні.

Слава Україні!