Відбулось засідання 41 сесії районної ради

18 червня відбулось пленарне засідання 41 сесії Деражнянської районної ради 7 скликання під керівництвом голови районної ради Віталія Сідлецького та за участі голови районної державної адміністрації Олександра Щербаня. Також, на сесію були запрошені: депутати обласної ради від району, заступники голови районної державної адміністрації, начальник Хмельницької місцевої прокуратури Деражнянського відділу, начальник Деражнянського відділення поліції Летичівського відділу поліції в Хмельницькій області,  голова Деражнянського районного суду, начальники служб та відділів Деражнянської РДА.

На порядок денний було винесено 20 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях та президії районної ради. Традиційно в числі перших питань розглянули фінансове питання про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, по даному питанню доповіла начальник управління фінансів РДА Валентина Петрів.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято: Програму соціально – економічного розвитку Деражнянського району на 2020 рік, з якою ознайомив присутніх голова РДА Олександр Щербань; внесено зміни до Програми підтримки Центру надання адміністративних послуг в Деражнянському районі на 2018 – 2020 роки; утворено комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Деражнянської районної ради, відповідно затвердили порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора та педагогічних працівників цієї установи; надали дозвіл відділу освіти на здійснення підвезення шкільними автобусами учасників ЗНО.

Обговорено ряд майнових питань, зокрема, про надання згоди на пролонгування договорів оренди частин нежитлових приміщень відділу культури, національностей та релігій, Деражнянського центру ПМСД, КП «Деражнянська ЦРЛ Хмельницької області», надали згоду на списання товаро-матеріальних цінностей Нижнянського ДНЗ, на списання медичної апаратури та електро-побутової техніки КП «Деражнянська ЦРЛ» .

Депутати погодили надання частини щорічної відпустки голові Деражнянської районної ради, затвердили фінансовий план КП «Деражнянський районний центр ПМСД» на 2021 рік та розглянули інші питання.

З усіх питань порядку денного чергового пленарного засідання обранці схвалили позитивні рішення.