Засідання комісії ЖКГ

16 червня відбулось засідання комісії з питань житлово – комунального господарства та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Засідання провів голова комісії Юрій Яковлєв.

Порядок денний засідання був сформований відповідно до функціонального спрямування комісії та з питань, які внесені до проекту порядку денного сорок першої сесії районної ради.

Депутати розглянули низку питань про надання згоди відділу освіти  Деражнянської районної державної адміністрації на списання товаро – матеріальних цінностей Нижнянського ДНЗ, про надання згоди адміністрації КП «Деражнянська районна лікарня Хмельницької області» на списання медичної апаратури та електро – побутової техніки, про надання згоди на пролонгування договорів оренди нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності районної ради та інші питання.

Обранці брали активну участь в обговоренні усіх питань порядку денного, до цієї роботи також долучився голова ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, голова райдержадміністрації. За результатами проведення засідання було погоджено для подальшого ухвалення на сесії ряд проектів рішень з актуальних питань, до окремих з них було внесено зміни та доповнення.

Згідно із затвердженим графіком 18 червня 2020 року о 9:00 відбудеться засідання президії районної ради. О 10:00 годині цього ж дня відбудеться пленарне засідання 41 сесії VII скликання районної ради.