День пам’яті та примирення і 75-та річниця Перемоги

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  відбулось покладання квітів.

8 травня голова ради Віталій Сідлецький, голова райдержадміністрації Олександр Щербань, заступник голови райдержадміністрації Людмила Давидович, заступник міського голови Андрій Івахов, голова Деражнянської районної ради організації ветеранів України Микола Мацьков, голова Деражнянської районної організації ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Сергій Маньківський поклали квіти до Меморіалу Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.

День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

В Україні символом Дня пам’яті з 2014 року вважається червоний мак і гасло “1939-1945. Ніколи знову”. Червоний мак, який символізує кривавий слід від кулі, вважається міжнародним символом пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів.

Перемога над нацизмом стала  здобутком  людства. Друга світова забрала з собою мільйони невинних. Тоді, серед розпачу та виснаження кровопролитними боями, всі чекали на найбажанішу звістку – про Перемогу. Це наша історія, за яку були покладені життя та долі. Нині триває нова боротьба і так само всі жадають спокою і повернення додому сучасних героїв.

Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Пам’ятаємо!