Відбулася 40 сесія районної ради

23 березня  відбулася  40 закрита позачергова  сесія районної ради під головуванням голови районної ради Сідлецького Віталія Михайловича та за участі голови районної адміністрації Щербаня Олександра Васильовича.

Основною причиною проведення позачергової сесії районної ради стадо виділення коштів  на  КП «Деражнянська центральна районна лікарня Хмельницької області» для фінансування комплексу заходів для запобігання  поширення короновірусної інфекції COVID-19 в Деражнянському районі та  закупівля необхідного медичного обладнання  для  підписання 12  пакетів послуг з службою охорони здоров’я України. Так зокрема на заходи, щодо протидії корновірусу було виділено 440 тис. грн. та на придбання медичного обладнання для КП Деражнянська ЦРЛ  1 985  тис. грн.

Також, на 40 сесії районної ради було затверджено нові межі населених пунктів села Божиківці та Іванківці.

Депутатами було нагадано дозвіл на передачу  із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Деражнянського району спортивного комплексу (стадіону) за адресою: Хмельницька область, Деражнянський район, м. Деражня, вул. І. Зубкова, 5/1  у спільну власність територіальної громади міста Деражня. А також, прийнято програму розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Деражнянська центральна районна лікарня Хмельницької області» на 2020-2022 роки.

В цілому на сесія районної ради усі проекти рішень були затвердженні та виділено додаткове фінансування на медицину Деражнянського району.