Пленарне засідання районної ради

 У п’ятницю, 21 лютого, відбулася чергова тридцять дев’ята сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віталій Сідлецький. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, начальник Деражнянського відділу Хмельницької місцевої прокуратури, начальник Деражнянського відділення поліції, керівники комунальних установ, сільські, селищні голови, міський голова, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.
У ході пленарного засідання було розглянуто 27 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях районної ради.
Одноголосно депутати вирішили перенести питання: звіт про виконання Програми соціально – економічного розвитку Деражнянського району за 2019  рік та про Програму соціально – економічного розвитку Деражнянського району на 2020  рік.
Далі районні обранці заслухали щорічний звіт голови ради, звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Розглянули питання щодо управління майном бюджетних установ, затвердили розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Деражнянського району, список присяжних Деражнянського районного суду Хмельницької області, надали згоду на укладення договору оренди нежитлового приміщення КУ «Деражнянський центр дозвілля та кіно» та прийняли низку інших рішень.
Віталій Гриньків начальник Деражнянського відділу Хмельницької місцевої прокуратури інформував про результати діяльності Деражнянського відділу Хмельницької місцевої прокуратури  у 2019 році.