Засідання комісії ЖКГ

У ході підготовки до чергового пленарного засідання сесії 19 лютого пройшло засідання комісії з питань житлово – комунального господарства та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Комісію провів Яковлєв Юрій Володимирович.

   Депутати розглянули низку питань про виконання районних програм, термін дії яких закінчився у 2019 році. Також, звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Далі було розглянуто ряд нових Програм, про внесення змін до Статуту СЛКП «Флора», про надання дозволу СЛКП «Флора» на купівлю спеціалізованої техніки для електронного обліку деревини, питання щодо управління комунальною власністю територіальних громад району та інші.
   Обранці брали активну участь в обговоренні усіх питань порядку денного, до цієї роботи також долучився голова ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради. За результатами проведення засідання було погоджено для подальшого ухвалення на сесії ряд проектів рішень з актуальних питань, до окремих з них було внесено зміни та доповнення.