ОГОЛОШЕННЯ! ВІДБУДЕТЬСЯ 43 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

6 жовтня 2020 року об 10.00  годині відбудеться  43  сесія Деражнянської районної ради сьомого скликання у м. Деражня в приміщенні залу засідань адмінбудинку.

Читати далі ОГОЛОШЕННЯ! ВІДБУДЕТЬСЯ 43 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської районної ради»

Деражнянська районна рада Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської районної ради» ( далі Центр) на посади: Читати далі ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської районної ради»

Звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 до звіту про виконання районного бюджету за I півріччя  2020 року

 І. Виконання надходжень доходів до районного бюджету 

 За I півріччя 2020 року власні доходи загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) виконанні на 105,5 відсотків. Надійшло доходів більше  на 1347,1 тис. грн., при затвердженій сумі доходів на Читати далі Звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року

Привітання голови районної ради з Днем знань

Шановні освітяни! Дорогі школярі, батьки!

Вітаю Вас із чудовим, хвилюючим святом — Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це всенародне  свято, яке завжди залишається в пам’яті кожної людини. Приходить воно до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Читати далі Привітання голови районної ради з Днем знань