Всі записи автора admin

Обранці продовжують працювати в засіданнях комісій

 В ході підготовки до 39 сесії районної ради депутати продовжили роботу у засіданнях комісій. Зокрема, 19 лютого відбулося засідання комісії з питань АПК, промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та земельних відносин і з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді спорту та соціального захисту населення.

Читати далі Обранці продовжують працювати в засіданнях комісій

Засідання комісії ЖКГ

У ході підготовки до чергового пленарного засідання сесії 19 лютого пройшло засідання комісії з питань житлово – комунального господарства та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Комісію провів Яковлєв Юрій Володимирович.

Читати далі Засідання комісії ЖКГ

З нагоди 5- річниці пробації

З нагоди річниці впровадження пробації в Україні працівники Деражнянського сектора з питань пробації провели захід за участі представників бюро безоплатної вторинної правової допомоги, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та органом поліції.  Читати далі З нагоди 5- річниці пробації

Засідання планово – бюджетної комісії

 18 лютого депутати почали роботу у засіданнях постійних комісій Деражнянської районної ради. Відбулось засідання комісії з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Людмили Стрілецької. В засіданні взяли участь голова ради Віталій Сідлецький, керуючий справами районної ради Олександр Подсоха.
   Порядок денний комісії був сформований відповідно до функціонального спрямування комісії та з питань, які внесені до проекту порядку денного тридцять дев’ятої сесії районної ради.

Читати далі Засідання планово – бюджетної комісії